ادو پرفیوم شنل بلو مردانه

Blue De Chanel Eau Do Perfume

  • کشور سازنده: فرانسه
  • رایحه: خنک و تلخ
  • گروه بویایی: چوبی معطر
  • جنسیت: مردانه
  • فصل: تمام فصول
4,130,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 12 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل شنل بلو 150 میلی لیتر ادو پرفیوم

ادوپرفیوم شنل بلو مردانه یکی از بهترین ادکلن های برند نام آشنای شنل می باشد. ادو پرفیوم شنل بلو مردانه توسط عطار مشهور، ژاک پولجه ساخته شده است. در کشور ما ایران این ادو پرفیوم بی نظیر را با نام های دیگری چون: بلو دو شنل مردانه ، بلو شنل مردانه نیز می شناسند.

نوع عطر و ادکلن 

در کشور ما ایران تمامی عطر ها را با اختصار به نام ادکلن می شناسیم. لذا ما نیز در این نوشته از این رسم که از دیرباز با ما ایرانی ها بوده است، پیروی می کنیم. با این وجود باید به اطلاع شما همراهان محترم برسانیم که تفاوت بسیاری در انواع عطر و ادکلن وجود دارد. در این نوشته  قصد داریم شما همراهان گرامی را با اسامی صحیح آشنا سازیم.انواع عطر و ادکلن ها: پرفیوم Perfume، ادو پرفیوم Eau Do Perfume، ادو تویلتEau Do Toilette، ادکلن Eau Do Cologne . پرفیوم Perfume بیشترین غلظت و ماندگاری را دارد و بهترین نوع عطر محسوب می شود. در جایگاه دوم ادو پرفیوم EdP قرار دارد که در مقایسه با پرفیوم غلظت و ماندگاری کمتری دارد ولی با این وجود یکی از بهترین و پرطرفدار ترین انواع عطر ها به حساب می آید. ادو تویلت EdT نیز غلظت و ماندگاری متوسطی دارد و بسیار پرطرفدار می باشد. در نهایت ادکلن EdC ، که کمترین میزان غلطت از نظر اسانس را و همچنین ماندگاری کمی دارد امروزه زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد.همان طور که اشاره کردیم ما برای پیروی از عادت های مردم عزیزمان در این نوشته به جای به کار بردن واژه ی ادو پرفیوم شنل بلو مردانه از واژه ی ادکلن شنل بلو مخصوص آقایان استفاده می کنیم.با این وجود به عنوان مرجع تخصصی عطر و ادکلن وظیفه ی خود دانستیم این اطلاعات را در اختیار شما همراهان گرامی بگذاریم که عطرها را بهتر بشناسیم.

گروه بویایی

برای دسته بندی یک ادکلن، گروه بویایی بدون شک یکی از مهمترین نقش ها را ایفا می کند.گروه بویایی ادکلن بلو شنل مردانه، چوبی می باشد و زیر شاخه ی بویایی آن نیز چوبی معطر می باشد. گروه بویایی چوبی یکی از نوین ترین و پر کاربرد ترین گروه بویایی در حال حاضر است و اعتبار زیادی را برای ادکلن های شامل این گروه بویایی کسب کرده است . گروه بویایی چوبی معطر یا چوبی آروماتیک که به معنای خوش بو می باشد. در این نوع گروه بویایی اسانس های چوبی با اسانس های معطری چون گل ها، رز ماری و دیگر گیاهانی که بوی تند و خوش بو دارند ترکیب می شوند.

ادو پرفیوم شنل بلو با گروه بویایی چوبی

رایحه

 رایحه ی یک ادکلن تمام ویژگی های یک ادکلن را تحت تاثیر قرار می دهد. هر ادکلن رایحه ی خاصی دارد که از چندین نت تشکیل شده است. رایحه ی شنل بلوی مردانه خنک و تلخ می باشد. از ویژگی های رایحه ی این ادکلن بی نظیر فرانسوی می توان گفت که مخصوص مجالس رسمی و مجالس مهم کاری می باشد و بیان کننده ی حس مردانه و جدیت و پرستیژ یک مرد است و در عین حال اعتماد به نفس و آرامش روحی فراوانی را به ارمغان می آورد و به از این جهت فوق العاده است. معمولا هر ادکلن را از نظر نت به سه نت : 1- نت ابتدایی 2- نت میانی 3-نت پایانی تقسیم می کنند. ادکلن فرانسوی شنل بلو مردانه دارای نت های : 

  • نت ابتدایی: نت های آغازی این ادکلن شامل گریپ فروت، نعناع، مرکباتی مانند لیمو و پرتقال و همچنین فلفل قرمز می باشد.
  • نت میانی:  رایحه ی میانی آن شامل اسانس هایی مانند، گل یاس درخت سدر، زنجبیل و درخت خس خس می باشد.
  • نت پایانی: رایحه ی پایانی شامل، چوب صندل، درخت پچولی، رزین کندر هندی و رزین لبدانوم است .

 شنل بلو مردانه در تمام فصول سال استفاده می شود و حجم معمول آن 100 میلی لیتر است این ادکلن محبوب در میان آقایان طرفداران زیادی دارد و انتخاب این نوع ادکلن نشانده دهنده خاص بودن و دقت نظر در انتخاب است.

با سپاس فراوان از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
ظرفیت
150 میلی لیتر
رایحه
تلخ
خنک
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی معطر
فصل
بهار
تابستان
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
ظرفیت
150 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
خنک
تلخ
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی معطر
فصل
تابستان
زمستان
بهار
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری