ادو تویلت هوگو باس باتلد مردانه

 Hogo Boss Bottled Eau Do Toilette

  • کشور سازنده : آلمان
  • رایحه: گرم و تند 
  • گوره بویایی: چوبی معطر
  • جنسیت: مردانه
  • فصل: فصول سرد
820,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 5 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل هوگو باس باتلد 100 میلی لیتر ادو تویلت

ادوتویلت هوگو باس باتلد مردانه ساخت کشور آلمان می باشد. توسط عطر ساز مطرح جهانی، آیک ماندرو ساخته شده است . ادو تویلت هوگوباس باتلد یکی از بهترین و نام آشنا ترین ادکلن های مخصوص آقایان می باشد .

نوع عطر و ادکلن 

در کشور ما ایران تمامی عطر ها را با اختصار به نام ادکلن می شناسیم. لذا ما نیز در این نوشته از این رسم که از دیرباز با ما ایرانی ها بوده است، پیروی می کنیم. با این وجود باید به اطلاع شما همراهان محترم برسانیم که تفاوت بسیاری در انواع عطر و ادکلن وجود دارد. در این نوشته  قصد داریم شمال همراهان گرامی را با اسامی صحیح آشنا سازیم.انواع عطر و ادکلن ها: 1- پرفیوم 2-ادو پرفیوم 3- ادو تویلت 4-ادکلن . پرفیوم بیشترین غلظت و ماندگاری را دارد و بهترین نوع عطر محسوب می شود. در جایگاه دوم ادو پرفیوم قرار دارد که در مقایسه با پرفیوم غلظت و ماندگاری کمتری دارد ولی با این وجود یکی از بهترین و پرطرفدار ترین انواع عطر ها به حساب می آید. ادو تویلت نیز غلظت و ماندگاری متوسطی دارد و بسیار پرطرفدار می باشد. در نهایت ادکلن، که کمترین میزان غلطت از نظر اسانس را و همچنین ماندگاری کمی دارد امروزه زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد.همان طور که اشاره کردیم ما برای پیروی از عادت های مردم عزیزمان در این نوشته به جای به کار بردن واژه ی ادو تویلت مردانه هوگو باس باتلد از واژه ی ادکلن هوگو باس استفاده می کنیم.با این وجود به عنوان مرجع تخصصی عطر و ادکلن وظیفه ی خود دانستیم این اطلاعات را در اختیار شما همراهان گرامی بگذاریم که عطرها را بهتر بشناسیم.

گروه بویایی

گروه بویایی نقش به خصوصی را در دسته بندی عطر ها و ادکلن ها ایفا می کند و همان طور که می دانید هر ادکلن گروه بویایی خاص خود را دارد. گروه بویایی ادکلن هوگو باس باتلد مردانه چوبی است و زیر شاخه ی بویایی آن چوبی معطر می باشد. همان طور که می دانید گروه بویایی چوبی جدید ترین نوع گروه بویایی می باشد. گروه بویایی چوبی ، امروزه بیشتر برای ادکلن های مردانه  استفاده می شود و احساس اعتماد بنفس و جذابیت را برای آقایان به ارمغان می آورد .در اسانس چوبی معطر رایحه ی چوب را با انواع مختلفی از گیاهان ترکیب می کنند. 

ادو تویلت هوگو باس باتلد با گروه بویایی چوبی

رایحه

رایحه، مهمترین و اصلی ترین دلیل برای انتخاب یک ادکلن می باشد و هر ادکلن رایحه ی مخصوص به خود را دارا می باشد.رایحه ی هوگو باس باتلد مخصوص آقایان گرم و تند می باشد و با استشمام این عطر شما گرمای مطلوبی را احساس می کنید. هر ادکلنی دارای نت هایی به خصوص است و این ادکلن آلمانی بی نظیر نیز از این قاعده مستثنی نیست.معمولا هر ادکلن را از نظر نت به سه نت : 1- نت ابتدایی 2- نت میانی 3-نت پایانی تقسیم می کنند. ادکلن آلمانی هوگو باس دارای نت های :

  • نت آغازی: نت های ابتدایی شامل، ترنج، سیب، گل شمعدانی، خزه، لیمو و آلو می باشد.
  • نت میانی: به این ترتیب نت های میانی شامل، چوب ماهون، میخک و دارچین می باشد.
  • نت پایانی:  نت های پایانی شامل، اسانس زیتون، وانیل، سدر و چوب صندل می باشد .

در نهایت باید به عرضتان برسانیم که حجم متداول این ادکلن فوق العاده 100 میلی لیتر است و در فصول سرد سال کاربرد دارد که به دلیل رایحه ی تند و گرمی که دارد برای این فصل ها عالی عمل می کند.

ممنون از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
آلمان
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
تند
گرم
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی معطر
فصل
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
آلمان
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
گرم
تند
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی معطر
فصل
زمستان
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری