ادو پرفیوم کرید اونتوس وایکینگ مردانه

Creed Aventus Viking Eau Do Perfume 

  • کشور سازنده: فرانسه
  • رایحه: ملایم و شور و ترش
  • گروه بویایی: معطر چوبی
  • جنسیت: مردانه
  • فصل: فصول سرد
7,200,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 20 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
7,250,000 تومان
Creed Silver Mountain Water Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و ترش  گروه بویایی: معطر جنسیت: مردانه و زنانه فصل: فصول گرم
توضیحات

عطر و ادکلن اصل کرید اونتوس وایکینگ 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

یکی از شاهکارهای برند کرید، ادکلن کرید اونتوس وایکینگ مردانه می باشد که در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. پس از موفقیت چشمگیر برند کرید اونتوس، ادو پرفیوم کرید اونتوس وایکینگ مردانه توسط کشور فرانسه به بازار عرضه شد تا باری دیگر نام برند کرید روی زبان‌ها بیافتد. هنگام استشمام کرید اونتوس وایکینگ مردانه انگار بر روی موج های دریا شناور هستید. کرید اونتوس مردانه وایکینگ به خوبی معرف جنگجوهای وایکینگی می باشد که در سفر های دریایی به مبارزه می پردازیدند. رایحه این عطر وقار و استقامت مردان را در دریا نشان می دهد این ادکلن به خوبی شخصیت و اعتماد به نفس یک مرد را افزایش می دهد.

نوع عطر و ادکلن

نوع عطر و ادکلن در انتخاب آن بسیار مهم است زیرا می تواند هزینه های شما را کاهش دهد. کرید اونتوس وایکینگ مردانه قرمز در دسته ادوپرفیوم قرار می گیرد که ماندگاری مناسبی دارد البته غلظت عطر و ادکلن تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد و هر چقدر غلظت ادکلن بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. ادکلن کرید اونتوس وایکینگ مردانه دارای غلظت بالایی است به همین دلیل عطر هایی که در گروه ادوپرفیوم قرار می‌گیرند نیز قیمت بیشتری دارند. کرید اونتوس وایکینگ مردانه ساخت کشور فرانسه قیمت و ماندگاری بالایی دارد.

عطرها و ادکلن ها بر اساس میزان غلظت و ماندگاری در چهار گروه اصلی پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادکلن قرار می گیرند. همانطور که ملاحضه می کنید ادوپرفیوم در رتبه دوم قرار دارد.

گروه بویایی

یکی از ارکان انتخاب خوب و دقیق عطرها و ادکلن ها گروه بویایی می باشد. گروه بویایی ادکلن کرید اونتوس وایکینگ مخصوص آقایان، چوبی معطر است.این گروه بویایی از بهترین و جذاب ترین گروه های بویایی می باشد. هنگام استشمام این گروه بویایی رایحه خنک،ملایم و شیرین به مشام می رسد و بویی از عطر آب دریا را دارد. در کل گروه بویایی وایکینگ کرید اونتوس مانند چوب خیس شده توسط آب شور دریا را دارد. این گروه بویایی به خوبی وقار و شخصیت آقایان را حفظ و بالا می برد و نشان دهنده صبر و تحمل سختی ها توسط آقایان است.

گروه های بویایی در گروه اصلی قرار می‌گیرند، که عبارت اند از: آروماتیک، چوبی، شرقی، چرمی، مدیترانه‌ای، گلدار و مرکباتی. گروه های بویایی همان بویی هستند که افراد آن را توصیف می کنند مانند بوی جنگل را می‌داد یا بوی دریا را می داد.

ادو پرفیوم کرید اونتوس وایکینگ مردانه با گروه بویایی چوبی، بومانا

رایحه

رایحه ها مهم ترین ویژگی در انتخاب عطر و ادکلن می باشد و بسیاری از افراد بر اساس همین ویژگی عطر یا ادکلنی را انتخاب می کنند. این موضوع که انتخاب به عطر و ادکلن سلیقه‌ای می باشد درست است اما شناخت درست و دقیق از رایحه های عطر های مختلف می تواند کمک شایانی در انتخاب مان بکند. رایحه ادکلن کرید اونتوس وایکینگ مردانه دارای رایحه های خنک و تلخ می باشد، که در مجالس رسمی و قرارهای کاری بهتر است مورد استفاده قرار گیرد. این رایحهنشان دهنده احترام شما به طرف مقابل است. کرید اونتوس وایکینگ آقایان دارای ۳ نت از رایحه می باشد که جذابیت این عطر را بالا میبرد.

نت ابتدایی ادکلن کرید اونتوس وایکینگ مردانه انگور فرنگی و برگاموت می باشد که پس از زدن عطر و برخورد مولکولهای عطر به پوست افراد حس می شود. این نت بعد از مدتی جای خود را به نت میانی می‌دهد.

نت میانی در کرید اونتوس وایکینگ چوب خیس از آب دریا،گل رز و نمک دریایی است. این نت نیز جای خود را بعد از مدتی به نت آخر می دهد. نت آخر نت اصلی و ماندگار ادکلن می باشد که بیشترین حضور رایحه را دارد. نت پایانی ادکلن کرید اونتوس وایکینگ با رنگ قرمز و ساخت کشور فرانسه صندل و بلوط است.

بومانا مرجع تخصصی عطر و ادکلن افتخار عرضه ادکلن کرید اونتوس وایکینگ را به تمام نقاط ایران زمین دارد و آن را به آقایان قدرتمند و جذاب پیشنهاد می کند.

امیدواریم که این نوشته توانسته باشد به شما کمکی در انتخاب عطر و ادکلن مورد نظرتان کرده باشد.

از همراهی شما متشکریم.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
ترش
شور
ملایم
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
معطر چوبی
فصل
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
شور
ملایم
ترش
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
معطر چوبی
فصل
زمستان
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری