ادو تویلت ورساچه اروس مردانه

Versace Eros Eau de Toilette

  • کشور سازنده: ایتالیا
  • رایحه: ملایم و شیرین
  • گروه بویایی: شرقی سرخس گونها
  • جنسیت: اقایان
  • فصل: فصول سرد
4,500,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
1,250,000 تومان
Versace Dylan Blue Eau Do Toilette کشور سازنده: ایتالیا  رایحه: خنک، ترش و شرین گروه بویایی: آروماتیک سرخس گونها جنسیت: مردانه فصل: تمام فصول
توضیحات

عطر و ادکلن اصل ورساچه اروس 100 میلی لیتر ادو تویلت

یکی از برند های نام آشنای ساخت کشور ایتالیا ادو تویلت ورساچه اروس مخصوص آقایان می باشد. این برند خوش نام ایتالیایی توانسته است در بین مردم خود را به خوبی مطرح کند و طرفداران زیادی را به خود جلب کند و از اعتبار زیادی برخوردار است.

نوع عطر و ادکلن

عطرها و ادکلن ها را بر اساس غلظت در گروه‌های مختلفی قرار می‌دهند. هر مقدار که غلظت عطر بیشتر باشد ماندگاری آن بر روی لباس یا بدن بیشتر است. معمولاً اکثر مردم اغلب عطرها را با نام ادکلن به یاد می آورند اما جالب است بدانید عطرها را در گروه‌های مختلفی قرار می‌دهند. از بین این گروه ها چهار گروه پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادکلن معروف ترین آنها هستند. در میان این چهار گروه معروف عطر ها پرفیوم با دارا بودن بیشترین مقدار غلظت عطری و اسانس عطری ماندگار ترین و البته گران قیمت ترین نوع عطر می باشد. رتبه دوم گروه های عطری متعلق به ادوپرفیوم می‌باشد که در میان مردم محبوبیت بالایی دارد چون هم ماندگاری مناسبی دارد و هم نسبت به پرفیوم از قیمت کمتری برخوردار است. ادو تویلت رتبه سوم را در اختیار دارد این نوع عطر در میان مردم به دلیل قیمت کمتر محبوب است اما ماندگاری زیادی ندارد و برای تمدید رایحه آن باید چند بار در روز تمدید شود. در رتبه آخر ادکلن مشاهده می شود که نام آشنا ترین نوع گروه های عطری می باشد. حال می خواهیم به میزان غلظت عطری و اسانس عطری پرفیوم،ادو پرفیوم،ادو تویلت و ادکلن بپردازیم. پرفیوم یا همان perfume حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد غلظت عطری را دارا می باشد. ادو پرفیوم یا همان Eau Do perfume حدود ۱۵ درصد غلظت عطری را دار می باشد. ادو تویلت یا همان Eau Do Toelette حدود ۵ تا ۱۲ درصد را شامل می شود. ادکلن یا همان Eau Do Cologne حدود ۳ تا ۵ درصد را شامل میشود. دقت در انتخاب غلظت عطری بسیار مهم است و می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.

گروه بویایی

گروه بویایی از جمله موارد لازم برای شناخت عطر مناسب است. در بسیاری از مواقع برای شناسایی عطر مورد نظر، ما از واژه هایی مانند بوی دریا، بوی جنگل استفاده می کنیم ما با این کار در واقع گروه های بویایی را ذکر می کنیم. آن بویی که اکثراً افراد حس می کنند همان گروه بویایی است. گروه های بویایی در ۷ گروه اصلی قرار می گیرند که عبارت اند از: مرکباتی, گلدار, آروماتیک, چرمی, شرقی, مدیترانه‌ای و چوبی. زیر گروه بویایی ادکلن ورساچه اروس مردانه، شرقی می باشد که یکی از بهترین زیر گروه های بویایی است و محبوبیت بالایی بین مردم دارد. گروه بویایی شرقی غالباً دارای رایحه عنبر است. نت های این گروه بویایی و گرم مانند مشک, چوب و وانیل است. اگر به رایحه گرم علاقه مند هستید پیشنهاد می شود که گروه بویایی شرقی را انتخاب کنید. جالب است که بدانید گروه بویایی با رایحه عطر متفاوت است. رایحه رایحه ها از جمله ویژگی های اصلی انتخاب عطر هستند.

ادو تویلت ورساچه اروس با گروه بویایی شرقی

رایحه

برای این که درک درستی از یک ادکلن داشته باشیم باید رایحه های آن را بشناسیم ورساچه اروس مردانه دارای رایحه شیرین و ملایم می باشد که همانطور که قبلا گفته شده این رایحه مناسب برای جمع دوستان صمیمی و مهمانی های خانوادگی می باشد. رایحه شیرین و ملایم فضای صمیمی ایجاد می کند و برای قرار های کاری یا مهمانی های رسمی زیاد مناسب نیست. این رایحه در جمع دوستان می تواند توجه ها را به شما جلب کند و اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. اروس مردانه ورساچه دارای سه نت در رایحه خود می باشد که جذابیت این عطر را می افزاید. نت آغازی ورساچه اروس لیمو ترش، نعناع و سیب می باشد که پس از استفاده از عطر آن را حس می‌کنیم. بعد از گذشت ۲ الی ۳ ساعت نت اول به پایان می‌رسد و جای خود را به نت میانی می دهد. این نت رایحه جدیدی آغاز می کند نت میانی ادو تویلت ورساچه اروس مردانه تشکیل شده از دانه تونکا و عنبر می باشد. پس از اتمام این نت، نت پایانی شروع می شود که اصلی ترین رایحه و نت عطر می باشد. این نت بیشترین زمان حضور را دارد. نت پایانی ادکلن مردانه ورساچه اروس تشکیل شده از وانیل، خس خس و درخت بلوط می باشد.  ورساچه اروس مخصوص آقایان ساخت کشور ایتالیا به دلیل داشتن گروه بویایی شرقی و گرم برای فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان مناسب می باشد. امیدواریم از استفاده کردن این عطر لذت ببرید.

با تشکر از همراهی شما

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
ایتالیا
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
شرقی
زیر گروه بویایی
شرقی سرخس گونها
فصل
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
ایتالیا
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
شرقی
زیر گروه بویایی
شرقی سرخس گونها
فصل
زمستان
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری