ادو پرفیوم کرید رویال میفر مردانه و زنانه

Creed Royal Mayfair Eau De Perfume

  • کشور سازنده: فرانسه
  • رایحه: خنک و تلخ 
  • گروه بویایی: گل میوه ای
  • جنسیت: زنانه و مردانه
  • فصل: بهار و پاییز

5,300,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 20 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
7,250,000 تومان
Creed Silver Mountain Water Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و ترش  گروه بویایی: معطر جنسیت: مردانه و زنانه فصل: فصول گرم
2,000,000 تومان
Lancome Oranges Bigarades Eau De Perfume کشور سازنده : فرانسه رایحه : خنک گروه بویایی : مرکباتی معطر  جنسیت : زنانه و مردانه فصل : فصول گرم
توضیحات

عطر و ادکلن اصل کرید رویال میفر 120 میلی لیتر ادو پرفیوم

یکی از نام آشنا ترین برند های عطر و ادکلن جهان برند کرید می باشد که ساخت کشور فرانسه است که توانسته ادکلنی مشهور به نام ادو پرفیوم کرید رویال میفر را به بازار عرضه کند. ادکلن کرید رویال میفر ساخت کشور فرانسه مورد استفاده آقایان و بانوان می باشد و می توانند از آن استفاده کنند.

نوع عطر و ادکلن

نوع عطر و ادکلن در انتخاب عطر و ادکلن به ما کمک شایانی می کنند و می توانند اطلاعات مفیدی را به ما بدهند. عطر ها بر اساس غلظتی که دارند در گروه های مختلفی قرار می گیرند که اکثر مردم از این موضوع آگاه نیستند.

  • پرفیوم یا همان perfume نوعی عطر است که بیشترین غلظت و ماندگاری را دارد. پرفیوم دارای 20 تا 40 درصد اسانس عطری است.
  • ادو پرفیوم یا همان Eau Do perfume که به اختصار آن را EdP که حدود 15 درصد غلظت دارد که ماندگاری مناسبی دارد.
  • اد تویلت یا همان Eau Do Toelette که به اختصار آن را EdT می نامند حدود 5 تا 15 درصد غلظت عطری دارد. 
  • ادکلن یا Eau Do Cologne نام آشنا ترین و معروفترین گروه عطری است که مختصراً آن را EdC می نامند و دارای غلظتی بین 3تا 5 درصد اسانس عطری است.

غلظت اسانس عطری گروه های عطری تاثیر مستقیم بر ماندگاری آن عطر و ادکلن را دارند. در ایران معمولا افراد از واژه ادکلن بیشتر استفاده می کنند که از لحاظ تخصصی درست نیست.  به همین خاطر ما هم در استفاده از واژه ادکلن کرید رویال می فر استفاده کردیم منظورمان همان ادو پرفیوم کرید رویال میفر بوده. کرید رویال میفر با قرار گیری در گروه ادوپرقیوم دارای غلظت و ماندگار مناسب است.

گروه بویایی

گروه های بویایی یکی از ارکان انتخاب عطر است که افراد باتوجه به آن و رایحه عطر ادکلنی را انتخاب می کنند. البته رایحه و نوع گروه بویایی با هم فرق دارند و هر کدام به صورت جداگانه معرفه یکی از ویژگی های عطر و ادکلن هستند. گروه های بویایی به کار رفته در انواع عطر ها در جذابیت یک ادکلن تاثیر زیادی دارند. گروه بویایی در هفت گروه اصلی و زیر گروه های مختلفی قرار می گیرند. گروه بویایی ادکلن کرید رویال میفر مخصوص آقایان و بانوان، گلدار و زیر گروه آن گل میوه ای می باشد. یکی از پرطرفدارترین و مشهورترین گروه های بویایی است که محبوبیت بالایی دارد،،گروه بویایی گل میوه ای است که از ترکیب میوه های شیرین ماننده گلابی، سیب، انبه و ... با گل های با طراوت شکل می گیرد و اغلب مورد استفاده بانوان است. اما ادکلن فرانسوی رویال میفر برای آقایان نیز مناسب می باشد. 

ادو پرفیوم کرید رویال میفر با گروه بویایی گل، بومانا

رایحه

رایحه مهم ترین ویژگی عطر ها می باشد که افراد بر اساس آن عطر یا ادکلنی را انتخاب می کنند. ادکلن کرید رویال میفر دارای رایحه ی خنک و تلخ است که از محبوب ترین و خوش بو ترین  رایحه های ادکلن ها می باشد. یکی از ویژگی های رایحه ی خنک و تلخ، می توان به این اشاره کرد که این نوع رایحه بیشتر برای مجالس رسمی مثل قرار های کاری یا مهمانی های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد و نشان دهنده ی احترام شما به طرف مقابلتان است. ادکلن کرید رویال میفر فرانسوی دارای سه نت می باشد.نت ابتدایی و آغازی آن همان بویی است که پس از پخش عطر به مشام می رسد و دارای لیمو ترش و درخت کاج است. این نت بعد از چند ساعت جای خود را به نت میانی می دهد که نت میانی از شدت نت اول می کاهد این نت دارای رایحه ی گل رز می باشد. پس از اتمام این نت، نت پایانی آغاز می شود که که اصلی ترین و ماندگارترین نت هر ادکلنی است که دارای رایحه ی پرتقال و اکالیپتوس است. 

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
بانوان
ظرفیت
120 میلی لیتر
رایحه
تلخ
خنک
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل میوه ای
فصل
بهار
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
بانوان
ظرفیت
120 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
تلخ
خنک
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل میوه ای
فصل
پاییز
بهار

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری