ادو تویلت لالیک انکر نویر اسپرت مردانه

Encre Noire Spor Eau Do Toilette

  • کشور سازنده : فرانسه
  • رایحه : خنک و تلخ
  • گروه بویایی : چوبی دریایی
  • جنسیت : مردانه
  • فصل : تمام فصول
650,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 4 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل لالیک انکر نویر اسپرت 100 میلی لیتر ادو تویلت

یکی از نام آشنا ترین برند های ساخته شده توسطه کشور فرانسه ادوتویلت لالیک انکر نویر اسپرت مردانه می باشد. 

نوع عطر و ادکلن

عظر ها را بر اساس نوع غلظت در گروه های مختلفی قرار می دهند که هر کدام از این گروه ها معرفه نوع خاصی از عطرها و ادکلن ها می باشد. در کشورمان ایران تمام عطر ها را با نام ادکلن به یاد می آورند اما جالب است بدانید که عطر ها در گروه های مختلفی قرار می گیرند ما قصد داریم که در این نوشته به معرفی انواع عطر و ادکلن بپردازیم. 

  • پرفیوم یا همان Perfume دارای خالص ترین و بیشترین اسانس عطری می باشد و حدود 20 تا 40 درصد.
  • ادو پرفیوم یا Eau Do perfume که به اختصار آن را EdP نیز می نامند، حدود 15درصد اسانس عطری دارد. 
  • ادو تویلت یا همان Eau Do Toelette که به اختصار آن را EdT نیز می نامند، دارای 5 تا 12 درصد اسانس عطری است.
  • ادکلن یا همان Eau Do Cologne که به اختصار آن را EdC نیز می نامند، دارای 5 تا 12 درصد اسانس عطری است.

اگر ما در این نوشته از واژه عطر یا ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت استفاده کردیم درواقع منظورمان همان ادو تویلت لالیک انکر نویر اسپرت مردانه بوده. ادو تویلت انکر نویر اسپرت مردانه لالیک که به اختصار EdT  نام دارد دارای غلظت زیادی نمی باشد. هر مقدار غلظت اسانس عطری بیشتر باشد ماندگاری آن عطر بیشتر است. ادکلن انکر نویر اسپرت مردانه چون دارای غلظت زیادی نیست ماندگاری زیادی هم ندارد و باید چند بار در روز تجدید شود، اما قیمت کم تری در مقایسه با پرفیوم و ادو پرفیوم دارد و به همین دلیل ادوتویلت بین مردم محبوب است.

گروه بویایی

گروه بویایی یکی از اصول مهم و پایه ای در شناخت عطر است. هر عطر و ادکلن گروه بویایی خاصی دارد، که مردم با توجه به آن عطری را انتخاب می کنند. زیر گروه بویایی ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت مخصوص آقایان، چوبی دریایی می باشد. گروه بویایی چوبی دریایی، یکی از خوش بو ترین زیر گروه های بویایی است و از ترکیب آب شور دریا با نت چوبی بدست می آید که هنگام تنفس رایحه یا استشمام آن رایحه خنک، ملایم و بوی آب حس می شود و به آدمی احساس سرزندگی وشادابی می دهد.

ادو تویلت لالیک انکر نویر اسپرت با گروه بویایی چوبی، بومانا

رایحه

همانطور که می دانید رایحه یا بو مهم ترین ویژگی و خصوصیت عطر و ادکلن است و اساسا افراد با توجه به رایحه، ادکلنی را انتخاب می کنند. برای درک بیشتر از رایحه یک ادکلن ما باید بدانیم که آن عطر در چه فصولی کاربرد دارد یا طبع رایحه آن عطر چیست. رایحه ی لالیک انکر نویراسپورت مردانه خنک و تلخ است که برای آقایان بسیار مناسب می باشد . این نوع رایحه محبوبیت زیادی بین آقایان دارد و باعث بالا رفتن سطح وقار وشخصیت افراد می شود این رایحه به دلیل طبع خنکی که دارا می باشد برای فصول گرم سال مانند بهار و تابستان مناسب است.

ادوتویلت انکر نویر اسپرت مردانه دارای سه نت در رایحه خود می باشد، که شامل نت ابتدایی یا آغازین، نت میانی، نت پایانی است.

نت ابتدایی همان رایحه ای است که بعد از استفاده از عطر و با برخورد ملکول های ادکلن بر سطح پوست به مشام می رسد. این نت بعد از چند ساعت جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی، نت دوم عطر است که به جذابیت عطر کمک می کند. این نت بوی تند نت ابتدایی را کاهش می دهد.

نت پایانی نت اصلی و ماندگار بر بدن یا لباس افراد است به همین دلیل در بین نت ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. این نت بیشترین زمان حضور اسانس را دارا می باشد.

نت ابتدایی عطر لالیک انکر نویر اسپرت مردانه شامل:  جوز هندی، نارنج و گریپ فروت می باشد که رایحه ای جذاب را به ارمغان می آورد.

نت میانی ادوتویلت انکر نویر اسپرت شامل: درخت سرو و استو قدوس می باشد که از شدت نت ابتدای کم می کند.

نت پایانی ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت از مشک، چوب کشمیر و خس خس تشکیل شده است.

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
تلخ
خنک
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی دریایی
فصل
بهار
تابستان
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
آقایان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
تلخ
خنک
گروه بویایی
چوبی
زیر گروه بویایی
چوبی دریایی
فصل
پاییز
تابستان
زمستان
بهار

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری