ادو پرفیوم لانکوم اورنجز بیگرادس مردانه و زنانه

Lancome Oranges Bigarades Eau De Perfume

  • کشور سازنده : فرانسه
  • رایحه : خنک
  • گروه بویایی : مرکباتی معطر 
  • جنسیت : زنانه و مردانه
  • فصل : فصول گرم
2,000,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 12 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
7,250,000 تومان
Creed Silver Mountain Water Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و ترش  گروه بویایی: معطر جنسیت: مردانه و زنانه فصل: فصول گرم
5,300,000 تومان
Creed Royal Mayfair Eau De Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و تلخ  گروه بویایی: گل میوه ای جنسیت: زنانه و مردانه فصل: بهار و پاییز
توضیحات

عطر و ادکلن اصل لانکوم اورنجز بیگرداس 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

از محبوب ترین عطر و ادکلن های ساخت کشور فرانسه، ادو پرفیوم لانکوم اورنجز بیگرداس مخصوص آقایان و بانوان می باشد.

نوع عطر و ادکلن

عطر لانکوم اونجرز بیگرداس، ادو پرفیومی  مردانه و  زنانه می باشد. به این معنا که هم آقایان و هم بانوان می توانند از آن استفاده نمایند. این ویژگی یکی از دلایل محبوبیت ادکلن لانکوم اونجرز بیگرداس است. 

قبل از اینکه به نقد و برسی ادکلن لانکوم اورنجز بیگرداس بپردازیم لازم است، اطلاعاتی در نوع عطر و ادکلن به شما ارائه دهیم . در کشورمان معمولا بیشتر از واژه ی ادکلن استفاده می کنند اما جالب اینجاست که بدایند، نوع عطر و ادکلن بر اساس غلظت آن متفاوت می باشد که در ماندگاری رایحه و بوی عطر و ادکلن نیز تاثیر دارد.

  • پرفیوم یا همان Perfume دارای بیشترین و خالصترین مقدار از اسانس عطر می باشد، حدود 20-40 درصد.
  • ادو پرفیوم یا Eau Do Perfume که به اختصار آن را EdP نیز می نامند، حدود 15 درصد اسانس را دارا است.
  • ادو تویلت یا همان Eau Do Toelette که به اختصار آن را EdT می نامند، حدود 5-12 درصد اسانس دارد..
  • ادکلن یا همان Eau Do Cologne که به اختصار آن را EdC می نامند، حدود 3-5 درصد اسانس را شامل می شود.

اگر ما در این نوشته از واژه عطر یا ادکلن لانکوم اورنجز بیگرداس استفاده کردیم در واقع منظورمان همان ادو پرفیوم لانکوم اورنجز بیگرداس بوده و ادکلن لانکوم اورنجز بیگرداس از نوع EdP می باشد و مناسب برای آقایان و بانوان دارای غلظت و ماندگاری مناسبی است.

گروه بویایی

همانطور که میدانید عطرها و ادکلن ها از گروه های بویایی مختلفی برخوردارند که خصوصیت های خاصی به هر ادکلن می دهند. ادکلن لانکوم اورنجز بیگرداس  دارای گروه بویایی مرکباتی معطر می باشد. گروه بویایی مرکباتی از معروف ترین گروه بویایی عطر و ادکلن است که اغلب مورد علاقه جوانان و نوجوانان است. در این نوع گروه بویایی، بیشتر از ترکیباتی ماننده لیمو، پرتقال، نارنگی و برگاموت استفاده می شود که اغلب رایحه ای خنک و شاداب ایجاد می کند.

عطر و ادکلن هایی که در زیر گروه بویایی مرکباتی معطر قرار می گیرند، اغلب بسیار خنک بوده که مانند تنفس هوای سرد فصل زمستان است. این گروه بویایی مناسب برای استفاده آقایان و بانوان می باشد.

ادو پرفیوم لانکوم اورنجز بیگرداس با گروه بویایی مرکباتی، بومانا

رایحه

رایحه مهترین ویژگی در انتخاب یک عطر یا ادکلن است که بسیاری از مردم بر اساس این ویژگی ادکلنی را انتخاب میکنند. رایحه ای که عطر ایجاد می کند، می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد.  لانکوم اورنجز بیگرداس نیز جزو محبوب ترین ادکلن هاست و با رایحه ی خنکی که این عطر دارد، طرفداران زیادی را  توانسته به خود اختصاص بدهد. برای انتخاب دقیق یک ادکلن ما باید درک درستی از رایحه ایجاد شده آن عطر را دارا باشیم. ادکلن اورنجز بیگرداس لانکوم  با رایحه ی سردی که دارد برای فصول گرم سال مثل بهار و تابستان مناسب است.

در نهایت باید به عرض شما همراهان محترم برسانیم که لانکوم مردانه و زنانه ی اورنجز بیگرداس یک ادکلن فرانسوی است که می تواند نشان دهنده اصالت و کیفیت می باشد.

امیدواریم که از خواندن این مطالب لذت برده باشید .

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
خنک
گروه بویایی
مرکبات
زیر گروه بویایی
مرکباتی معطر
فصل
بهار
تابستان

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
آقایان
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
خنک
گروه بویایی
مرکبات
زیر گروه بویایی
مرکباتی معطر
فصل
تابستان
بهار

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری