ادو پرفیوم لانکوم ترزور این لاو زنانه

Lancome Tresor in love Eau Do Perfume

  • کشور سازنده: فرانسه
  • رایجه: خنک و شیرین
  • گروه بویایی: گل میوه ای
  • جنسیت: زنانه
  • فصل: بهار و تابستان
1,380,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
7,250,000 تومان
Creed Silver Mountain Water Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و ترش  گروه بویایی: معطر جنسیت: مردانه و زنانه فصل: فصول گرم
5,300,000 تومان
Creed Royal Mayfair Eau De Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: خنک و تلخ  گروه بویایی: گل میوه ای جنسیت: زنانه و مردانه فصل: بهار و پاییز
توضیحات

عطر و ادکلن اصل ترزور این لاو 75 میلی لیتر ادو پرفیوم

پرفیوم لانکوم تروزر این لاو زنانه یکی از ادکلن های مخصوص بانوان شرکت لانکوم می باشد که در سال ۲۰۱۰ به بازار معرفی شد. این عطر رایحه‌ای نیمه شاداب و شیرین دارد که برای استفاده در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان مناسب می باشد. این ادکلن ساخت کشور فرانسه می باشد.

نوع عطر و ادکلن

عطر و ادکلن ها بر اساس غلظت در گروه‌های مختلف قرار می گیرند که عبارت اند از: پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادکلن. ادکلن لانکوم تروزر این لاو زنانه دارای غلظت و ماندگاری بالایی می باشد که همانطور که از نامش پیداست در گروه ادوپرفیوم قرار می گیرد. این گروه عطر و ادکلن در بین مردم محبوب است زیرا ماندگاری و قیمت کمتر و مناسب تری نسبت به پرفیوم دارد. پرفیوم بیشترین میزان اسانس عطری و غلظت را دارد البته گرانترین نوع عطر و ادکلن می باشد. در رتبه دوم نام ادو پرفیوم به چشم می خورد که غلظت عطری مناسب ای دارد. رتبه سوم تعلق می گیرد به ادو تویلت که غلظت زیادی ندارد و باید چند بار از آن برای تمدید رایحه استفاده نمود اما به دلیل قیمت کمتر نسبت به پرفیوم و ادوپرفیوم، بین مردم محبوب است. رتبه چهارم می‌رسد به نام آشنا ترین گروه عطری به نام ادکلن. ادکلن کمترین غلظت و اساس عطری را دارد.

گروه بویایی

گروه بویایی همان بوی است که توسط افراد توصیف می شود مانند بوی چوب. گروه بویایی لانکوم تروزر این لاو مخصوص بانوان، گلدار میوه ای می باشد. این گروه بویایی بیشتر برای بانوان است. گروه بویایی گلدار میوه ای از ترکیب گل با اسانس وانیل و شکلات به دست می آید و بوی خوراکی دارد و انگار بوی کیک و شکلات را می دهد. این گروه بویایی بین بانوان بسیار محبوب است چون باعث شخصیت دهی می شود.

ادو پرفیوم لانکوم ترزور این لاو با گروه بویایی گل میوه ای، بومانا

رایحه

شناخت رایحه ها پایه ای ترین اصل شناخت یک عطر و ادکلن مناسب است. رایحه ها میتوانند به افراد شخصیت و وقار بدهند. انتخاب رایحه درست است که بر اساس سلیقه افراد شکل می گیرد اما شناخت انواع رایحه می‌تواند ما را به انتخاب دقیق و درست یک عطر و ادکلن بسیار نزدیک کند.

ادکلن زنانهتروزر این لاو  لانکوم  ساخت کشور فرانسه دارای رایحه ای خنک و شیرین است. این رایحه نیمه شاداب و شروعی بسیار جذاب دارد و در آن بوی گل رز و گل یاس به خوبی مشهود است. ادکلن لانکوم تروزر این لاو در رایحه های خود دارای سه نت می باشد.

نت اول تشکیل شده است ترنج،پرتقال و گلابی است که نتی کاملاً میوه ای و خوراکی را به خود اختصاص داده است.

نت اول بعد از مدتی جای خود را به نت دوم می دهد.

نت دوم رایحه عطر و ادکلن را عمق می بخشد و بوی جدید ایجاد می کند. نت دوم ادکلن لانکوم تروزر این لاو از ترکیب گل یاس،گل رز و هلو به دست می آید. این نت نیز بعد از چند ساعت جای خود را به نت آخر و اصلی می دهد.

نت سوم نت اصلی و پایه ای عطر می باشد که زمان حضور بیشتری را نسبت به ۲ نت اول دارد. نت سوم در ادکلن لانکوم تروزر این لاو مخصوص بانوان  تشکیل شده از مشک و چوب سدر است.

امید است که این نوشته توانسته باشد شما را در انتخاب عطر و ادکلن مورد نظرتان یاری رساند.

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
75 میلی لیتر
رایحه
خنک
شیرین
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل میوه ای
فصل
بهار
تابستان

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
75 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
خنک
شیرین
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل میوه ای
فصل
تابستان
بهار

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری