ادو پرفیوم شنل کوکو مادمازل زنانه

Chanel Coco Mademoiselle Eau Do Perfume

  • کشور سازنده: فرانسه
  • رایحه: ملایم و شیرین
  • گروه بویایی: گل های مدیترانه ای
  • جنسیت: زنانه
  • فصل: چهار فصل
6,530,000 تومان
رنگ
  • صورتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل شنل کوکو مادمازل 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

بدون شک بهترین عطر زنانه برند شنل، ادو پرفیوم کوکو مادمازل زنانه می باشد که ساخت کشور فرانسه است و در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این ادکلن در طی سه سال گذشته بهترین و محبوب ترین ادکلن برند شنل شده است و طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان به خود اختصاص داده.کافی است که فقط یکبار از این عطر استفاده کنید تا تاثیر ویژه آن را ببینید. این عطر خارق العاده بهترین هدیه برای بانوان می باشد. ادو پرفیوم شنل کوکو مادمازل توانسته است که اعتماد خانم ها را به دست بیاورد و بسیاری از چهره های مشهور از این ادکلن استفاده می کند. این عطر شخصیت یک خانم را به معنای واقعی کلمه توصیف می کند و به سرعت تمام توجه ها را به خود جلب می نماید.کافی است فقط یکبار از این ادکلن استفاده کنید تا مفهوم واقعی را درک کنید.

نوع عطر و ادکلن

ادکلن شنل کوکو مادمازل مخصوص بانوان که ساخت کشور فرانسه می باشد در گروه عطریه ادوپرفیوم قرار می گیرد. عطر ها بر اساس غلظت در چهار گروه اصلی قرار می گیرد که عبارت اند از: پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادکلن. همانطور که می‌بینید ادو پرفیوم در رتبه دوم قرار دارد. هر مقدار که غلظت عطر بیشتر باشد ماندگاری و البته قیمت آن نیز بیشتر است. شنل کوکو مادمازل زنانه در گروه ادوپرفیوم قرار می گیرد که بسیار محبوب می باشد زیرا ماندگاری بالایی دارد.

گروه بویایی

گروه های بویایی در هفت دسته قرار می‌گیرند که عبارتند از: چرمی، گلدار، مدیترانه‌ای، مرکباتی، چوبی، آروماتیک و شرقی.

گروه های بویایی همان رایحه هستند که افراد آن را توصیف می کند. برای مثال شاید شنیده باشید که رایحه را این‌ گونه توصیف کنند که بوی باران را می دهد یا بوی جنگل را می دهد. این توصیف همان گروه بویایی می باشد. زیر گروه بویایی ادکلن شنل کوکو مادمازل زنانه گل مدیترانه ای است. گروه بویایی گلدار مدیترانه‌ای اغلب برای زنان و تعداد انگشت شماری برای مردان وجود دارد زیرا در این گروه بویایی بیشتر از ترکیبات گل رز و گل یاس با هوای مدیترانه‌ای تشکیل می‌شود که ترکیب گل ها در آن بیشتر است. این گروه بویایی اغلب شیرین و ملایم می باشد و بسیار پرطرفدار و محبوب است.

ادو پرفیوم شنل کوکو مادمازل با گروه بویایی گل مدیترانه ای، بومانا

رایحه

قطعاً هر کس بر اساس سلیقه ای که دارد رایحه ای را برای خود انتخاب می‌کند. رایحه ادکلن کوکو مادمازل شنل مخصوص بانوان شیرین و ملایم است. این رایحه بیشتر برای بانوان رایج است. با اطمینان خاطر می توان گفت که این رایحه به خوبی شخصیت یک بانو را توصیف می کند و به سرعت تمام توجه ها به منشاء این رایحه دل انگیز جلب می شود. شنل کوکو مادمازل رایحه های نشاط آور و شادی بخش را به ارمغان می آورد و این رایحه زیبایی های زندگی را نمایان می کند. شنل کوکو مادمازل زنانه در رایحه خود دارای ۳ نت می باشد.

نت اول همان رایحه ای است که بعد از برخورد مولکولهای عطر به پوست و یا لباس به مشام می رسد که در این عطر تشکیل شده از ماندارین،گریپ فروت،پرتقال و ترنج است. این نت بعد از چند ساعت جای خود را به نت میانی می دهد.

نت میانی در ادکلن شنل کوکو مادمازل مخصوص بانوان ساخت کشور فرانسه تشکیل شده است گل یاس،گل رز و سرخالو می باشد.این نوع نیز بعد از چند ساعت جای خود را به نت پایه و اصلی که همان نت آخری است می دهد.

نت سوم در این عطر دانه تونکا،نعناع،وانیل و مشک است.

با اطمینان خاطر به شما بانوان عزیز این ادکلن را پیشنهاد می کنیم.

ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل از مشهور ترین و برترین ۱۰ ادکلن جهان می باشد که بسیاری از چهره‌های مشهور از آن استفاده می کنند. پیشنهاد می شود که آقایان این عطر را به عنوان هدیه به همسرانشان تقدیم کنند.

امیدواریم که این نوشته توانسته باشد به شما کمکی در انتخاب عطر و ادکلن مورد نظرتان کرده باشد.

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
تابستان
زمستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
تابستان
پاییز
زمستان

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری