ادو پرفیوم شنل گابریل زنانه

  Chanel Gabrielle Eau De Parfume

 • کشور سازنده: فرانسه
 • رایحه: ملایم و شیرین
 • گروه بویایی: گلی
 • جنسیت: زنانه
 • فصل: بهار، تابستان، پاییز
4,300,000 تومان
ظرفیت
 • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل شنل گابریل 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

یکی از بهترین عطر های برند شنل، ادوپرفیوم شنل گابریل ساخت کشور فرانسه می باشد که در دنیا شهرت جهانی دارد. جالب است بدانید که نام این ادکلن از نام خالق شرکت شنل  یعنی گابریل شنل که به کوکو شنل هم ملقب بود، الهام گرفته است.

نوع عطر و ادکلن 

در کشور ما ایران تمامی عطر ها را با اختصار به نام ادکلن می شناسیم. لذا ما نیز در این نوشته از این رسم که از دیرباز با ما ایرانی ها بوده است، پیروی می کنیم. با این وجود باید به اطلاع شما همراهان محترم برسانیم که تفاوت بسیاری در انواع عطر و ادکلن وجود دارد که در این نوشته این تفاوت ها را با هم بررسی می کنیم. معمولا عطر ها را بر پایه ی غلظت که تاثیر مستقیمی در ماندگاری رایحه ی عطر ها دارد دسته بندی می کنند:

 • پرفیوم یا همان Perfume دارای غلظت بالایی از نظر اسانس و رایحه دارد و  از نظر ماندگاری بی رقیب می باشدکه دارای غلظت (20-40%) می باشد.
 • ادو پرفیوم یا همان Eau Do Perfume که به  اختصار با EdP نیز نشان داده می شود و دارای غلظت نسبتا زیادی است. (15-20%)
 • ادو تویلت یا همان Eau Do Toilete که به اختصار EdT نیز نشان داده می شود و دارای غلظت کمتری از اسانس را داراست. (5-12%)
 • ادکلن یا همان Eau Do cologne که به اختصار EdC نیز نشان داده می شود و دارای کمترین غلظت را دارد و کمترین ماندگاری را دارد. (3-5%) 

همان طور که اشاره کردیم ما برای پیروی از عادت های مردم عزیزمان در این نوشته به جای به کار بردن واژه ی ادو پرفیوم شنل گابریل زنانه از واژه ی ادکلن شنل گابریل استفاده می کنیم.با این وجود به عنوان مرجع تخصصی عطر و ادکلن وظیفه ی خود دانستیم این اطلاعات را در اختیار شما همراهان گرامی بگذاریم که عطرها را بهتر بشناسیم.

گروه بویایی

گروه بویایی نقش به خصوصی را در دسته بندی عطر ها و ادکلن ها ایفا می کند و همان طور که می دانید هر ادکلن گروه بویایی خاص خود را دارد. گروه بویایی شنل گابریل، گل دار است و جالب است بدانید که وسیع ترین و معمول ترین گروه بویایی در بین ادکلن ها و عطر ها می باشد و به خاطر این ویژگی احساس آرامش و اعتماد به نفس و همچنین سبکی روح را به مصرف کننده هدیه می دهد. معمول ترین نوع گروه بویایی برای ادکلن های مخصوص بانوان محترم گروه بویایی گل دار است که در این ادکلن فرانسوی نیز به کار رفته است لازم به ذکر است که زیر گروه بویایی ادکلن گابریل زنانه، گلدار مرکباتی می باشد.

ادو پرفیوم شنل گابریل با گروه بویایی گل دار مرکباتی، بومانا

رایحه 

اصلی ترین و مهمترین ویژگی یک ادکلن بدون شک رایحه و اسانس آن است. رایحه ی بکار رفته در ادکلن فرانسوی شنل گابریل، ملایم و شیرین می باشد که برازنده یک خانم محترم می باشد و نشان دهنده ی شخصیت و حس دوستانه و آرامش ایشان است. جالب است بدانید که رایحه ملایم و شیرین مخصوص حضور در مجالس دوستانه و مصرف روزانه می باشد و از این نظر ادکلن زنانه شنل گابریل فوق العاده است.در این نوشته قصد داریم شما را با معنای نت ها که در حرفه ی عطر و ادکلن کاربرد دارند آشنا سازیم . معمولا هر ادکلن را از نظر نت به سه نت : 1- نت ابتدایی 2- نت میانی 3-نت پایانی تقسیم می کنند. ادکلن شنل گابریل دارای نت های :

 • نت آغازی: نت ابتدایی این ادکلن با اسانس نارنگی اغاز می شود و سپس انگور سیاه، گریپ فروت و ماندارین پدیدار می شوند.
 • نت میانی: نت میانی این ادکلن با رایحه ی شکوفه های پرتقال گل مریم، گل یاس ادامه پیدا می کند 
 • نت پایانی: و در نهابت نت پایانی آن شامل رایحه های مشک سفید و چوب صندل می باشد  

و در نهایت باید متذکر شویم که گابریل زانانه شنل مخصوص سه فصل بهار، تابستان و پاییز می باشد و در این فصل ها بهترین کاربرد را دارد. حجم متداول این ادکلن بی نظیر 100 میلی لیتر می باشد .

از همراهی شما بسبار سپاس گزار هستیم  

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
گل دار
فصل
بهار
تابستان
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
گل دار
فصل
بهار
پاییز
تابستان

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری