ادو تویلت شنل چنس زنانه

Chanel Chance  Eau de Toilette

 • کشور سازنده: فرانسه 
 • رایحه: شیرین و ملایم 
 • گروه بویایی: گل های مدیترانه ای 
 • جنسیت: زنانه 
 • فصل: بهار و پاییز
4,500,000 تومان
ظرفیت
 • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل شنل چنس 100 میلی لیتر ادو تویلت

ادوتویلت شنل چنس محصول شرکت شنل، ساخت کشور فرانسه است. که یکی از بهترین ادکلن های مخصوص بانوان می باشد . ادکلن شنل چنس توسط عطر ساز معروف ژاک پولچه ساخته شده است و توانسته است طرفداران زیادی را در بین بانوان پیدا کند.  

نوع عطر و ادکلن 

در کشور ما ایران تمامی عطر ها را با نام ادکلن می شناسیم. لذا ما نیز در این نوشته از این رسم پیروی می کنیم. با این وجود باید به اطلاع شما همراهان محترم برسانیم که تفاوت بسیاری در انواع عطر و ادکلن وجود دارد که در این نوشته این تفاوت ها را با هم بررسی می کنیم.معمولا عطر ها را بر پایه ی غلظت که تاثیر مستقیمی در ماندگاری رایحه ی عطر دارد دسته بندی می کنند:

 • پرفیوم یا همان Perfume دارای بیشترین غلظت از نظر اسانس را دارد و بیشترین ماندگاری را دارد. (20-40%)
 • ادو پرفیوم یا Eau De Perfume یا به اختصار EdP دارای جایگاه دوم از نظر غلظت اسانس را دارد و ماندگاری زبادی دارد. (15-20%) 
 • ادو تویلت یا Eau Do Toilete یا به اختصار EdT دارای غلظت پایین تری است. (5-12%)
 • ادکلن یا Eau Do Cologne یا به اختصار EdC دارای کمترین غلظت از نظر اسانس را دارد. (3-5%)  

همان طور که اشاره کردیم ما برای پیروی از عادت های مردم عزیزمان در این نوشته به جای به کار بردن واژه ی ادوتویلت شنل چنس زنانه از واژه ی ادکلن شنل چنس استفاده می کنیم.

گروه بویایی 

همان طور که می دانید گروه بویایی یکی از ویژگی های مهم یک ادکلن به شمار می آید و در همین زمینه شنل چنس زنانه دارای گروه بویایی گل دار و جزء شاخه ی گل های مدیترانه ای است. گروه بویایی گل دار معمول ترین گروه بویایی را در بین گروه های بویایی دارد و شامل نسخه های متعددی از ترکیب با گل هستند.می توان گفت تقریبا همه ی عطر های این گروه بویایی زنانه و در برخی موارد مردانه و زنانه هستند با این وجود ادکلن های مردانه به ندرت در این گروه بویایی قرار می گیرند. 

ادو تویلت شنل چنس با گروه بویایی گل، بومانا

رایحه 

اصلی ترین و پایه ای ترین ویژگی یک عطر رایحه ی آن است.رایحه ی ادکلن شنل چنس مخصوص بانوان شامل شیرین و ملایم می باشد . آیا تا کنون به واژه ی نت در عطر ها دقت کرده اید؟ حتما شما نیز این واژه ها را در عطر ها و ادکلن ها شنیده اید اما واقعا این به چه معناست؟ معمولا هر ادکلن را از نظر نت به سه نت : 1- نت ابتدایی 2- نت میانی 3-نت پایانی تقسیم می کنند.نت های ادکلن فرانسوی شنل چنس دارای نت های :

 • نت ابتدایی: نت ابتدایی شامل رایحه هایی همچون لیمو، آناناس و فلفل قرمز است.
 • نت میانی: نت میانی شامل گل هایی مانند گل یاس ،گل زنبق و گل سنبل است .
 • نت پایانی: و در نهایت نت  پایانی این ادکلن شگفت انگیز شامل رایحه هایی درختی نظیر درخت پچولی، کهربا،مشک و درخت خس خس می باشد.

لازم به ذکر است که ادکلن زنانه شنل چنس بی نظیر مخصوص فصول خنک سال یعنی بهار و پاییز می باشد . درنهایت باید به عرضتان برسانیم که استفاده از شنل چنس به دلیل گروه بویایی و رایحه ی به کار رفته در آن باعث افزایش اعتماد به نفس و آرامش روحی می شود و می تواند اوقات خوبی را برای شما رقم بزند.

ممنون از همراهی شما. 

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو تویلت
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری