ادو پرفیوم شنل چنس زنانه

Chanel Chance Eau De Perfume

  • کشور سازنده: فرانسه 
  • رایحه: شیرین و ملایم 
  • گروه بویایی: گل های مدیترانه ای 
  • جنسیت: زنانه 
  • فصل: بهار و پاییز
4,400,000 تومان
ظرفیت
  • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 10 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

عطر و ادکلن اصل شنل چنس 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

از بهترین برند های عطر و ادکلن ساخته شده توسط کشور فرانسه ادو پرفیوم شنل چنس مخصوص بانوان می باشد که محبوبیت زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است. ادکلن شنل چنس زنانه را با تلفظ شانل نیز می شناسند.

نوع عطر و ادکلن

شاید تا به حال نام های پرفیوم، ادو پرفیوم یا ... را شنیده باشید. این نام ها نشان دهنده ی نوع عطر و ادکلن می باشند‌. غلظت عطر تعیین کننده گروه آن می باشد. عطر ها را در گروه های مختلفی قرار می دهند که چهار گروه پرفیوم، ادوپرفیوم، ادو تویلت و ادکلن معروفترین آن می باشند. هر چقدر میزان غلظت عطر بیشتر باشد ماندگاری آن نیز بیشتر است.

  • پرفیوم یا perfume خالصترین و غلیظترین نوع عطر است که ماندگاری و قیمت بیشتری نسبت به همه ی عطر ها دارد. حدود 20 تا 40 درصد اسانس عطری دارد.
  • ادو پرفیوم یا همان Eau Do perfume که به اختصار  آن EdP نیز می نامند، جزو بهترین گروه های عطری است این که ماندگاری مناسب و قیمت کم تری نسبت به پرفیوم دارد. حدود 15درصد غلظت عطری دارد.
  • ادو تویلت یا همان Eau Do Toelette که به اختصار آن را EdT نیز مینامد دارای غلظت کمی است و برای ماندگاری آن باید چند بار در روز تمدید شود اما قیمت کم تری نسبت به پرفیوم و ادوپرفیوم دارد که باعث محبوبیت این نوع عطر ها شده است. غلظت عطری ادوتویلت حدود 5 تا 12 درصد می باشد.
  • ادکلن یا همان Eau Do Cologne که مشهور ترین گروه عطری است که به اختصار آن را EdC می نامند غلظت عطری ادکلن حدود 3 تا 5 درصد است.

گروه بویایی

گروه بویایی از مفاهیم اولیه شناخت عطر و ادکلن است که در گروه های متفاوتی قرار می گیرد. گروه بویایی با رایحه متفاوت است. گروه بویایی در هفت گروه اصلی قرار می گیرند. زیر گروه بویایی  ادکلن شنل چنس زنانه  گلدار مدیترانه ای است که بسیار پرطرفدار می باشد. گروه بویایی گلدار مدیترانه ای بیشتر از ترکیب گل هایی مانند گل رز و گل یاس با رایحه ویژه ی مدیترانه ای تشکیل می شود که باعث می شود این عطر بیشتر مورد توجه بانوان باشد و معمولا برای آقایان کاربرد کمتری داشته باشد.

ادو پرفیوم شنل چنس با گروه بویایی گل

رایحه

رایحه ویژگی ای است که بیشترین تأثیر را در انتخاب افراد دارد. برای انتخاب یک ادکلن باید درک درستی از رایحه آن عطر و ادکلن داشته باشیم . انتخاب رایحه بر اساس سلیقه است و هر کس بر اساس سلیقه ای که دارد عطر و ادکلنی را انتخاب می کند، درست می باشد اما  آگهی از نوع رایحه یک عطر در انتخاب درست و خرید مطمئن ما نقش بسزایی دارد. رایحه ادکلن شنل چنس زنانه شیرین و ملایم است. این رایحه بیشتر مورد استفاده بانوان است اما آقایان نیز از  رایحه شیرین استفاده می کنند. این نوع رایحه فضای صمیمی و خودمانی ایجاد می کند و برای مهمانی های خانوادگی و جمع دوستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. 

ادکلن شنل چنس دارای سه نت رایحه ای می باشد که در جذابیت این ادکلن کمک شایانی می کند. نت اول یا آغازین همان نتی است که درست بعد از استفاده استشمام می شود و پس از یک یا دو ساعت جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی از شدت نت آغازی می کاهد و پایه ی تشکیل یک رایحه ی جدید است. نت پایانی نیز جای نت میانی را می گیرد نت پایانی اصلی ترین رایحه و نت عطر است که بیشترین ماندگاری را  بر روی بدن یا لباس دارد. 

ادکلن زنانه شنل چنس  دارای سه نت است که ابتدا با رایحه ی فلفل قرمز و شاید صورتی آغاز می شود و پس از مدتی جای خود را به نت میانی که دارای رایحه ی گل یاس و زنبق است می دهد. پس از چند ساعت نت اصلی یا همان پایانی شروع می شود که دارای رایحه ی نعنا، وانیل و مشک است. این ادکلن فرانسوی مناسب برای فصل های خنک سال مانند پاییز و بهار می باشد. در نهایت باید به عرض تان برسانیم که شنل چنس زنانه توانسته اعتماد خانم ها را از همه جنبه ها به خود جلب کند و جایگاه ویژه ای را برای خود کسب کرده است.

امیدوارم از خواندن این نوشته لذت برده باشین و این نوشته توانسته باشد که به شما کمکی کرده باشد. 

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
پاییز

ویژگی های کلی

کشور سازنده
فرانسه
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
گل دار
زیر گروه بویایی
گل های مدیترانه ای
فصل
بهار
پاییز

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری