ادو پرفیوم ورساچه ونیتاس زنانه

Versace Vanitas Eau De Perfume

 • کشور سازنده : ایتالیا
 • رایحه : ملایم و شیرین
 • گروه بویایی : گل
 • جنسیت : زنانه
 • فصل : فصول گرم
3,000,000 تومان
ظرفیت
 • 100 میلی لیتر
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 9 قلم
نام تجاری:
محصولات مرتبط
1,700,000 تومان
Valentino Valentina Poudre Eau Do Perfume کشور سازنده: ایتالیا  رایحه: شیرین و ملایم  گروه بویایی: گلدار شرقی جنسیت: زنانه فصل: فصول سرد 
توضیحات

عطر و ادکلن اصل ورساچه ونیتاس 100 میلی لیتر ادو پرفیوم

یکی از بهترین عطر و ادکلن های طراحی شده توسط شرکت ایتالیایی ورساچه، ادو پرفیوم ورساچه ونیتاس می باشد.

نوع عطر و ادکلن

عطر ورساچه  ونیتاس توسط یکی از عطار های مشهور به نام دورا بگریچ طراحی شده است. قبل از بررسی ونیتاس زنانه ورساچه، بهتر است مختصری در مورد انواع عطر، بحث نماییم، معمولا عطر ها بر اساس میزان غلظت که به صورت مستقیم در ماندگاری رایحه آنها تاثیر گذار است، دسته بندی می شوند:

 • پرفیوم یا همان Perfume دارای غلظت بالایی از اسانس می باشد ( 20 الی 40 درصد)
 • ادو پرفیوم یا همان Eau Do Perfume که مختصرا آن را EdP نیز می نامیم دارای حدود 15 درصد اسانس می باشد.
 • ادو تویلت یا همان Eau Do Toelette که مختصرا آن را EdT نیز می نامیم دارای حدود 5 الی 12 درصد اسانس می باشد.
 • ادکلن یا هما Eau Do Cologne که مختصرا آن را EdC نیز می نامیم دارای حدود 3 الی 5 درصد اسانس می باشد.

در کشور ما ایران تمامی انواع عطر ها را به نام ادکلن می شناسیم. لذا ما نیز در این نوشته هر جا که از واژه ادکلن ونیتاس ورساچه استفاده می کنیم منظورمان همان ادو پرفیو ورساچه ونیتاس می باشد. ادکلن ورساچه ونیتاس مخصوص بانوان که از نوع EdP می باشد با توجه به میزان غلظتی که دارد از ماندگاری مناسبی برخوردار می باشد. 

گروه بویایی

همانطور که می دانیم هر کدام از عطر ها و ادکلن ها دارای گروه بویایی ویژه ای می باشند. ادلکن ونیتاس زنانه جزو گروه بویایی گل دار یا Floral می باشد. می توان گفت که گروه بویایی گل، وسیع ترین و البته پر طرفدار ترین گروه بویایی میان عطر ها و ادکلن ها است. هماطنور که از نامش پیداست رایحه گل های مختلف اساس عطر های مختلف گروه بویایی گل دار است. در کل بوی گل به خاطره رایحه ملایم و البته طبیعی که دارد طرفداران زیادی را در بین بانوان مجذوب خود کرده است.

ادو پرفیوم ورساچه ونیتاس با رایحه گل

رایحه

برای درک رایحه یک عطر بهترین راه همان استشمام عطر و درک آن توسط خود ذائقه ماست اما در دسته بندی عطر ها و ادکلن ها می توان نوع رایحه را نیز مشخص نمود. ادکلن ورساچه ونیتاس مخصوص بانوان دارای رایحه ای ملایم و شیرین است. اما این به چه معناست؟ لابد تا کنون در مورد نت های عطر ها و ادکلن بسیار شنیده اید و با اصطلاح هایی همچون نت آغازین، میانی و پایانی آشنا شده اید. رایحه عطر ها در هر سه نوت ممکن است متفاوت باشد:

 • نت ابتدایی: نت اولیه عطر ها و ادلکن ها همان بویی است که پس از تماس عطر با پوست حس می شود. این نت در میزان فروش عطر و ادکلن بسیار تاثیر گذار است اما ممکن است نت ابتدایی زیاد ماندگار نباشد. پس برای درک بهتر بوی عطر و ادکلن انتخابی باید از نت های میانی و پایانی نیز آگاه باشیم. نت آغازین ادکلنزنانه ونیتاس، با رایحه لیمو شروع می شود. پس می توان گفه که رایحه آغازین ورساچه ونیتاس، مرکباتی است.
 • نت میانی: درست پس از تمام شدن نت آغازین استشمام می شود. این نت تقریبا نت پایه عطر را تشکیل می دهد و بوی تند و اولینه نت آغازین را تعدیل می کند. نت میانی ونیتاس ورساچه، رایحه گل فریزیا و یاس تاهیتی را منعکس می کند.
 • نت پایانی: بوی عمیق عطر و پایانی آن را تشکیل می دهد و می توان گفت که نت اصلی و ماندگار عطر را تشکیل می دهد. نت پایانی ادکلن ورساچه ونیتاس، چوب سرو ویرجینایی و دانه درخت تونکا می باشد.

در نهایت بهتر است به این نکته اشاره نماییم که ادکلن زنانه ونیتاس ورساچه مناسب فصل های گرم مانند اواخر بهار و تمام طول تابستان می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
ایتالیا
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر
رایحه
شیرین
ملایم
گروه بویایی
گل دار
فصل
بهار
تابستان

ویژگی های کلی

کشور سازنده
ایتالیا
نوع عطر و ادکلن
ادو پرفیوم
جنسیت
بانوان
ظرفیت
100 میلی لیتر

ویژگی اصلی

رایحه
ملایم
شیرین
گروه بویایی
گل دار
فصل
تابستان
بهار

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری