ویکتور اند رولف

ویکتور اند رولف

برند ویکتور و رولف در سال 1993 توسط ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن تاسیس شد. این شرکت در زمنیه لباس و مد فعالیت دارد. آ«ها در ابتدا به طراحی لباس های فاخر و لوکس فرانسوی علاقه مند بودند اما بعد ها به طراحی و ساخت لباس های آماده روی آورند. این دو نفر رد آکادمی هنر و طراحی هلند به تحصیل در رشته مد مشغول بودند و در همانجا با هم آشنا شدند. ویکتور و رولف، کار خود را آغاز کردند و پس از فراغت از تحصیل، مدتی را در پاریس گذراندند.

آنها در سال 1993 برنده فستیوال بین المللی مد و عکاسی شدند و همان سال در پاریس سکنی گزیدند. ویکتور و رولف در سال 2000 تولید لباس های آماده را آغاز کردند. آنها خطر تولید لیاس های آماده مردانه را تحت عنوان " Monsieur " یا همان مسیو راه اندازی کردند. آنها در حال حاظر یک بوتیک در شهر میلان ایتالیا دارند که بر اساس، سلیقه فرانسوی چیده شده است. رنزو روسو صاحب شرکت دیزل ایتالیا، مشارکت زیادی در شرکت ویکتور و رولف دارد.

در سال 2015 ویتکور و رولف تولید لباس های آماده را متوقف کردند و از این پس، روی عطر و ادکنل و لباس های فاخر، متمرکز شدند.

با تشکر از همراهی شما.

2,200,000 تومان
Viktor & Rolf Bonbon Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه  رایحه: ملایم و شیرین  گروه بویایی: گل میوه ای جنسیت: زنانه  فصل: فصول سرد
2,350,000 تومان
Viktor & Rolf Flower Bomb Eau Do Perfume کشور سازنده: فرانسه رایحه: گرم و شیرین گروه بویایی: شرقی گلدار جنسیت: زنانه فصل: فصول سرد

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری