لالیک

لالیک

لالیک، شرکتی فرانسوی است که در کشور سوییس قرار دارد. این شرکت در سال 1888 توسط جواهر ساز مشهور فرانسوی، رنه لالیک، تاسیس شد. شرکت لالیک در زمنیه تولید و توزیع اشیای زینتی، معماری داخلی، جواهرات، عطر و اکسسوری های هنری، عفالیت دارد. این شرکت به خاطر تولید ظروف نمادین که هنوز هم با هنر دست ساخته می شوند، مشهور است. شرکت لالیک در طول سال ها به همکاری با چندین برند لوکس و افراد هنرمندی نظیر ضحا حدید، معمار مشهور پرداخت، تا اشیاء هنری منحصر به فردی تولید نمایند. این اشیا با قیمت های نجومی توسط کلکسیونر ها خریداری می شوند.

پس از مرگ رنه لالیک در سال 1945، پسر او مارک به بازسازی و مدرنیزه کردن کارخانه پرداخت که بر اثر جنگ جهانی دوم، ویران شده بود. دوره ساخت کریستال های لالیک در این زمان آغاز شد و کریستال، جای شیشه را گرفت. در سال 1994 کارخانه لالیک توسط پوشه، کریستال ساز مشهور فرانسوی خریداری شد. شرکت لالیک افتخار ساخت، مدال های المپیک آلبرتویل در سال 1992 را در کارنامه خود دارد. در سال 2008 شرکت سویسی ART & Fragrance اقدام بازخرید این شرکت نمود و به این ترتیب لالیک وارد عرصه جدید تولید عطر و ادکلن شد.

650,000 تومان
Encre Noire Spor Eau Do Toilette کشور سازنده : فرانسه رایحه : خنک و تلخ گروه بویایی : چوبی دریایی جنسیت : مردانه فصل : تمام فصول

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری