دیویدوف

دیویدوف

تجمل واقعی در هر لحظه زیبایی و لذت را به ارمغان می آورد. » این گفته شعار یکی لز بهترین و معتبر ترین برند های دنیا یعنی برند دیویدوف است. برند دیویدوف توسط مهاجر اوکراینی_ یهودی به نام زینو دیویدوف که در سوئیس زندگی می کرد تأسیس شد و این شهار را الهام بخش کمپانی خود ساخت.

برند زینو دیویدوف یک تجارت خانوادگی ساکن در سوئیس می باشد که علاوه بر عطرهای بی نظیر و معتبر خود، عینک های شیک، ساعت های منحصر به فرد، نوشت ابزار، کالا های چرمی و وسایل جانبی مردانه و زنانه مانند کراوات و ... نیز تولید می کند.

« برند دیویدوف خود را متعهد کرده که از بهترین مواد موجود که جهان ارائه می کند استفاده کند و محصولاتی با بهترین کیفیت و متناسب با سبک زندگی مدرن تولید نماید. طراحی منحصر به فرد، مهارت باورنکردنی، کیفیت عالی و جلب رضایت و اعتماد مشتری سر لوحه برند سوئیسی دیویدوف می باشد. 

زینو دیویدوف ( خالق برند دیویدوف)  مردی نجیب و با شخصیت بود که طرز تفکری باز و پیشرفته داشت. وی بار ها گفته بود که محصولات برند دیویدوف باید از بهترین ها باشند و کیفیت بی نظیری را دارا باشند تا میراث من پایدار بماند. 

اولین عطر دویدوف در سال 1984 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این نقطه شروع برند دویدوف بود و در سال 1988 مشهور ترین عطر و ادکلن دیویدوف به نام Cool Water  به دنیا معرفی شد و به سرعت خود را در میان بهترین ادکلن های دنیا قرار داد و تا کنون نیز محلوبیت خود را حفظ کرده است. این ادکلن مردانه بی نقص توسط pierre Bourdon خلق شد. ویژگی هایی از قبیل طراحی بی نظیر و رایحه رویایی در هر یک از ادکلن های دیویدوف منعکس شده است. 

500,000 تومان
Davidoff Zino For Men Eau Do Toilette کشور سازنده: سویس رایحه: تلخ و گرم  گروه بویایی: چوبی شرقی  جنسیت: مردانه  نوع عطر ادکلن: ادو تویلت  فصل: مخصوص فصول سرد
500,000 تومان
Davidoff Cool Water For Women Eau Do Toilette کشور سازنده: سویس  رایحه: خنک و شیرین گروه بویایی: گلدار دریایی جنسیت: زنانه  نوع عطر ادکلن: ادو تویلت فصل: مخصوص فصول گرم 
470,000 تومان
Davidoff Cool Water For Men Eau Do Toilette کشور سازنده: سویس رایحه: خنک و تند  گروه بویایی: آروماتیک دریایی جنسیت: مردانه  نوع عطر ادکلن: ادو تویلت  فصل: مخصوص فصول گرم

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری