دیور

دیور

پس از جنگ جهانی دوم در اوضاع نابسامانی که کشور های اروپایی درگیر آن بودند، جوانی خلاق به نام کریسیتن دیور به همراه دوست دوران کودکیش آقای مارس بوساک در 18 اکتبر 1946 در فرانسه شرکت دیور را تاسیس نمودند. دیور فعالیت خود را در حوزه مد با طراحی لباس های مخصوص دوران پس از جنگ جهانی دوم آغاز کرد و در سال 1947 شعبه لندن را افتتاح نمود. کریستین دیور به توصیه یکی از دوستان صمیمی خویش، شرکتی در حوزه عطر و ادکلن به همین نام را افتتاح نمود.

دیور معتقد بود که " برای خانمها، یک عطر لطیف به اندازه لباس های شیک و برازنده ضرورییست". دیور به شهرهای لندن و پاریس اکتفا ننمود و راهی آمریکا شد. در آن زمان بازار آمریکا، جایی برای شکفتن و پیشرفت افرادی همچون دیور بود. او به این کشور سفر کرد تا بازار های جدیدی بیابد و بعد ها شعبه ای در نیویورک  افتتاح نمود. دیور برای معرفی کردن برند های خود، دفاتر روابط عمومی  در اکثر کشورها باز نمود و از رادیو و تلویزیون نیز برای معرفی برند و طراحی های خود استفاده می کرد.

دیور اولین کسی بود که سیستم تحت لیسانس یا همان نمایندگی تولید را در کشور های دیگر راه اندازی نمود، تا کارخانه های دیگر کشور ها نیز محصولات او را با همان کیفیت تولید نمایند.

هم اکنون عطر ها و ادکلن های دیور همچنان یکی از بهترین برند ها در این زمینه به شمار می آید.

4,000,000 تومان
Dior Addict Eau Fraiche Eau Do Toilette  کشور سازنده: فرانسه رایحه: ملایم و شیرین گروه بویایی: گلدار میوه ای جنسیت: زنانه  فصل: فصول گرم
2,700,000 تومان
 Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau Do Toilette  کشور سازنده: فرانسه رایحه: ملایم و شیرین گروه بویایی: گل  جنسیت: زنانه فصل: فصول گرم

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری