شیوه ارسال سفارش

روش های ارسال در بومانا

بومانا از ظرفیت تمامی شرکت های حوزه حمل و نقل در کشور استفاده می نماید. در این مقال به معرفی چند شرکت فعال که در حوزه ارسال مرسولات پستی فعالیت می کنند می پردازیم.

شرکت حمل و نقل PDE

PDE از شرکت های پستی سریع بین المللی است که  خدمات متنوعی را در زمینه خرید و حمل و تقل کالا و در کل هر آنچه که نیاز کسب و کار های اینترنتی می باشد، فراهم می آورد. ارسال و نحویل کالا در این شرکت، تا به امروز نسبت به شرکت های پستی دیگر بسیار سریعتر و مطمئن تر صورت می پذیرد به گونه ای که می توان، عنوان اکسپرس را به آن اختصاص داد. 

ناگفنه نماند که شرکت PDE خدمات بی نظیری را همچون ترخیص یک روزه کالا ها و تحویل آن از خارج کشور نیز فراهم کرده است. به گونه ای که ما می توان محصولاتی را از خارج از کشور نیز خریداری نمود و توسط شرکت PDE با کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن از گمرک تریخص نموده و دریافت نمایید. 

بومانا از ظرفیت ها و توانایی های شرکت PDE نیز استفاده می نماید تا در سریعترین زمان ممکن، سفارشات شما همراهان گرامی را به دست شما برساند.

شرکت حمل و نقل چاپار

یکی دیگر از شرکت های حوزه ارسال و دریافت کالا، شرکت کالارسانان چاپار می باشد. این شرکت نیز سعی در تحویل فوری مرسولات پستی دارد به گونه ای که تمامی سفارشات به مقصد تهران را در 1 روز و دیگر شهر های ایران زمنین را در 2 روز تحویل خواهد داد.

نمی توان گفت که شرکت چاپار به اندازه شرکت PDE در ارسال محصولات، سریع است، اما هزینه های حمل و نقل این شرکت، به مراتب کمتر می باشد. بومانا از ظرفیت های این شرکت نیز همچون دیگر شرکت های حمل و تقل بهره خواهد گرفت.

شرکت حمل و نقل تیپاکس

همچون شرکت چاپار، شرکت حمل و نقل تیپاکس نیز، یکی دیگر از شرکت های حوزه ارسال و دریافت کالا می باشد که این شرکت نیز سعی بر آن دارد که تمامی مرسولات به مقصد تهران را 1 روزه و دیگر شهرهای ایران زمنین را 2 روزه تحویل نماید.

تقریبا می توان گفت که شرکت تیپاکس نیز عملکردی مشابه شرکت چاپار دارد. بومانا از ظرفیت های ارسال در این شرکت نیز استفاده نموده تا به تعهد خود در قابل ارسال سریع محصولات، پایبند بماند.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

اگرچه ارسال مرسولات پستی توسط شرکت پست چمهوری اسلامی ممکن است نسبت به دیگر شرکت های پستی کمی طول بکشد، اما از آنجا که در تمامی نقاط ایران دایر است و حتی بسیاری از روستاهای کشور نیز دارای شعبه ای از شرکت پس می باشند، می توان گفت که فراگیر ترین شرکت حمل و نقل می باشد. بنابراین گاهی اوقات برای شهر ها و روستاهایی که ممکن است شعبه های دیگر شرکت ها در آنجا دایر نباشد، از سیستم ارسال شرکت پست نیز استفاده می شود. بومانا لازم می داند که از ظرفیت های این شرکت نیز استفاده نماید.

بومانا از کدام شرکت برای ارسال استفاده می نماید؟

همانطور که در بالا نیز ذکر شد، از آنجا که ممکن است در بعضی از شهر ها شعبه های شرکت های مختلف دایر نباشد، بومانا ابتدا بررسی می کند که در شهر مورد نظر شعبه کدام شرکت دایر است و سپس سریعترین شرکت ممکن را برای ارسال در نظر می گیرد.

محاسبه هزینه های ارسال

جهت کاهش قیمت ها، بومانا متهد می گردد که هزینه ارسال تمامی سفارشات به تمام نقاط ایران زمین رایگان است. هدف ما تضمین بهترین قیمت در تحویل نهایی می باشد.

جهت اطلاع از شیوه های پرداخت لطفا به صفحه روش های پرداخت مراجع فرمایید.

فهرست

تنظیمات

اشتراک گذاری